ARCHIVACE, SKARTACE DAT


skartace, archivace je nedílná činnost všech firem
Společnost REISSWOLF jednička na poli skartace a archivace dat
   
 

Kontakty


Sídlo společnosti:

U Dýhárny 1162

278 01 Kralupy nad Vltavou

 

E-mail:

rw@reisswolf.cz

 

Tel.:

315 722 821

 

Fax:

315 727 055

 

IČO:

25 09 70 08

 

DIČ:

CZ25097008

   
Úvod do archivace dat
Archivace dat je v dnešní době velice obsáhlé téma a často řešený problém. Obor archivace dat se dá rozdělit na data ve Vašem počítači, účetní data spo lečnosti, dále papírová data  - smlouvy, faktury, apod. Více informací se dozvíte na firemních stránkách společnosti REISSWOLF, klikněte na archivace dat

Archivace, skartace
Archivace dat je tedy obsáhlá činnost, kterou řeší větší firmy – svá data musí pohromadě uschovávat, ale také uschovávat bezpečně.


Všechny tyto problémy, tedy jak archivace počítačových dat, dat účetních, papírových a dokonce i smlouvy se dají vyřešit velice elegantně. Dočtete se o tom v dalším textu. Nezapomínejte také na termín skartace, který souvisí se znehodnocením dat.

 

Všechny tyto problémy, tedy jak archivace počítačových dat, dat účetních, papírových a dokonce i smlouvy se dají vyřešit velice elegantně.

Archivace dat, skartace dat, archivace počítačových dat

Pokud využijete služby archivace, skartace Vašich počítačových dat společností REISSWOLF, získáte maximální přehled nad tím, co se s Vašimi daty stalo. Vše je pod přísným dohledem a vymazání nebo například editování některých dat je naprosto nepřístupné. Stejně tak nepřístupné je i publikování firemních detailů a vnitřních záležitostí navenek, kde by nejrůznější postupy a čísla mohly neskutečně ohrozit chod celé firmy, která si nechala data archivovat. Archivaci zajišťují pověřené osoby, které jsou dokonale proškolené a prakticky ihned umí řešit ty nejrůznější problémy, které mohou při zálohování dat na servery nastat.